" زرین گیفت تامین کننده کارت های اعتباری گیفت آیتونز، گیفت گوگل پلی، گیفت آمازون و گیفت ویزا کارت فیزیکی و مجازی در ایران | در صورت ناموجود بودن گیفت کارت ها با شماره 66924329(021) و یا 09109143136 تماس حاصل فرمایید."


گروه کارت های اعتباری زرین گیفت فعالیت حرفه ای خود را در سال 1393 متشکل از تیمی حرفه ای در خصوص تامین و توزیع گیفت کارت آیتونز، گیفت کارت گوگل پلی، گیفت کارت آمازون و گیفت ویزا کارت شروع کرد.

تاکنون توانسته ایم همواره با رضایت مشتریان خود انتخاب اول کاربران و استفاده کنندگان گیفت کارت آیتونز، گیفت کارت گوگل پلی، گیفت کارت آمازون و گیفت ویزا کارت باشیم.

گروه کارت های اعتباری زرین گیفت در نظر دارد همواره بالاترین کیفیت را به مشتریان خود در کمترین زمان ارائه دهد.

برای ثبت شکایت خود می توانید به ما ایمیل بزنید همواره این ایمیل توسط مدیریت مجموعه زرین گیفت بررسی می شود.

مدیریت این وب سایت بنام محمد علی باغی پور می باشد.

تمامی گیفت کارتهای ما از فروشگاهها و نمایندگان طرف قرارداد اپل آمریکا به صورت فیزیکی خریداری میشوند و صد در صد قانونی و معتبر میباشند و شما بدون نگرانی میتوانید آنها را خرید و شارژ نمایید. تمامی این کارتها دارای اسکن از کارت فیزیکی بوده و پس از خرید به شماره موبایل و ایمیل ثبت شده شما در هنگام خرید ارسال خواهد شد. با توجه به ازدیاد فروشنده های گیفت کارتهای غیر قانونی و دزدی همیشه از فروشنده خود اسکن درخواست نمایید و مراقب قیمتهای بیش از حد ارزان و غیرواقعی باشید.