راهنمای استفاده از کارت هدیه Google Playبسیار خرسند و مفتخریم که ما را بعنوان تامین کننده کارت هدیه Google Play انتخاب نموده اید. از شما خواهشمندیم برگه ضوابط و قوانین را به دقت مطالعه فرمایید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره می توانید به وبسایت www.zaringift.com مراجعه نموده و یا در ساعات اداری با تلفن های پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
شما برای استفاده از کارت های هدیه Google Play نیاز داریدکه یک دستگاه با سیستم عامل اندروید داشته باشید و همچنین نیاز به یک حساب کاربری فعال در سایت گوگل به آدرس wallet.google.com داشته باشید.
توجه: بدون داشتن حساب کاربری تایید شده در Google Wallet امکان استفاده از کارت هدیه Google Play نمی باشد.
توجه2: راه اندازی و تایید حساب Google Wallet به عهده خریدار است و هیچگونه مسئولیتی متوجه زرین گیفت نمی باشد.
برای دستیابی به کد کارت هدیه خریداری شده قسمت پشت کارت را خراش دهید(مطابق شکل)
به منظور استفاده از کارت هدیه خریداری شده وارد نرم افزار Play Store شوید و بر روی دکمه redeem کلیک نماییددر این قسمت کد کارت هدیه خریداری شده را وارد نمایید و سپس بر روی دکمه redeem کلیک نماییداکنون با فشردن دکمه تایید موجودی کارت هدیه به اعتبار شما افزوده می شود

تمامی گیفت کارتهای ما از فروشگاهها و نمایندگان طرف قرارداد اپل آمریکا به صورت فیزیکی خریداری میشوند و صد در صد قانونی و معتبر میباشند و شما بدون نگرانی میتوانید آنها را خرید و شارژ نمایید. تمامی این کارتها دارای اسکن از کارت فیزیکی بوده و پس از خرید به شماره موبایل و ایمیل ثبت شده شما در هنگام خرید ارسال خواهد شد. با توجه به ازدیاد فروشنده های گیفت کارتهای غیر قانونی و دزدی همیشه از فروشنده خود اسکن درخواست نمایید و مراقب قیمتهای بیش از حد ارزان و غیرواقعی باشید.