آموزش استفاده از کارت هدیه Itunesگيفت آيتونز بسیار خرسند و مفتخریم که ما را بعنوان تامین کننده کارت هدیه itunes انتخاب نموده اید. از شما خواهشمندیم برگه قوانین و ضوابط را به دقت مطالعه نمایید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره می توانید به وبسایت www.zaringift.com مراجعه نمایید و یا در ساعات اداری با تلفن های پشتیبانی تماس حاصل فرمایید شما برای استفاده از کارت هدیه itunes نیازدارید که دستگاه ساخت کمپانی اپل و حساب کاربری Apple ID داشته باشید.
برای دستیابی به کد کارت هدیه خریداری شده قسمت پشت کارت را خراش دهید(مظابق شکل)
به منظور استفاده از کارت هدیه خریداری شده وارد نرم افزار Appstore می شویم(مطابق شکل).از قسمت پایی نرم افزار وارد featured شوید.اگر وارد حساب کاربری خود(Apple ID ) نشده باشید از شما می خواهد که به حساب کاربری خود وارد شوید به قسمت پایین نرم افزار مراجعه کنید و دکمه redeem رو انتخاب نماییددر این قسمت کد کارت هدیه خریداری شده را وارد نموده و سپس بر روی دکمه redeem کلیک نماییداکنون اعتبار شما افزایش یافته و می توانید از آن استفاده نمایید
تمامی گیفت کارتهای ما از فروشگاهها و نمایندگان طرف قرارداد اپل آمریکا به صورت فیزیکی خریداری میشوند و صد در صد قانونی و معتبر میباشند و شما بدون نگرانی میتوانید آنها را خرید و شارژ نمایید. تمامی این کارتها دارای اسکن از کارت فیزیکی بوده و پس از خرید به شماره موبایل و ایمیل ثبت شده شما در هنگام خرید ارسال خواهد شد. با توجه به ازدیاد فروشنده های گیفت کارتهای غیر قانونی و دزدی همیشه از فروشنده خود اسکن درخواست نمایید و مراقب قیمتهای بیش از حد ارزان و غیرواقعی باشید.

گيفت کارت گيفت ويزا کارت گيفت آيتونز