قوانین فروش گوگل پلی1. برای استفاده از گیفت کارت گوگل پلی باید حتما یک حساب کاربری فعال و تایید شده در ادرس wallet.google.com داشته باشید و زرین گیفت در خصوص این مساله هیچ گونه مسولیتی را عهده دار نمی باشد.

2. گیفت فروحته شده تنها در یک صورت پس گرفته می شود و آن زمانی است که پس از وارد کردن کد گیفت پیام The code that you entered is invalid نمایش داده شود.

3. چنانچه در هنگام استفاده از گیفت کارت با پیام The code that you entered has already been redeemed مواجه شدید، زرین گیفت میتواند با استعلام گرفتن از google طی دو روز کاری زمان استفاده از گیفت را مشخص کند. چنانچه زمان استفاده قبل از فروش به مشتری بود گیفت تعویض می گردد، در غیر این صورت زرین گیفت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نیست. نکته: در این گونه مواقع این امکان وجود دارد که بدلیل اختلالات مرورگر شما، پیغام شارژ شدن موفقیت آمیز اکانت خود را مشاهده نکنید. در این حالت نیاز است که یکبار از اکانت خود خارج شده و اصطلاحا Sign-out نموده و مجددا Sign-in نمایید و اعتبار فعلی اکانت خود را بررسی نمایید.

4. جهت مشاهده اعتبار فعلی پس از شارژ اکانت خود باید باید ابتدا وارد نرم افزار پلی استور دستگاه خود شوید، سپس در بخش انتهای برنامه می‌توانید میزان اعتبار فعلی را مشاهده نمایید.

5. چنانچه در زمان redeem کردن کد گیفت کارت با پیامی مبنی بر معتبر نبودن کد مورد استفاده مواجه شدید؛ این بدین معنی است که کد گیفت کارت شما در سیستم گوگل رجیستر نشده و فعال نمی‌باشد. در این حالت زرین گیفت امکان تعویض گیفت کارت شما را دارد.

6. مسئولیت هر گونه سو استفاده و یا افشای اطلاعات کارت که منجر به سو استفاده از کارت یا هزینه مبلغ موجودی کارت توسط شخص ثالث گردد به عهده خریدار کارت می باشد و زرین گیفت هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

7. زرین گیفت ميتواند هر قسمتي از اين قوانین و مقررات را در هر موقع تغيير دهد. متن قوانین هميشه برروي سايت قابل مشاهده است. درصورتيکه در هر زماني با اين قوانین مخالف بوديد ميتوانيد دریافت خدمات از زرین گیفت را متوقف نمائید.

8. زرین گیفت گاها براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم به شما ايميل هايي را ارسال ميکند. شما بدينوسيله موافقت خودرا با دريافت اينگونه ايميل ها اعلام ميداريد.

9. انکار تعهد: زرین گیفت سرويس حاضر را به همان شکلي که هست و بدون هرگونه تعهدي ارائه ميکند. ما در مورد عدم قطع شدن سايت و خدمات، خالي از اشکال بودن آن ، رفع اشکالات يا تطابق آن با نيازهاي شما تعهدي نداريم.

10. استفاده از کارتها و پذيرش آنها توسط وب سايتهای مختلف تابع قوانين اقتصادی ، سياسی و ... کشور مربوطه و موسسات و سایت های مالی و اعتباری واسطه می باشد. در نتيجه در هنگام استفاده از کارتها بايد به محدوديتها و خطرات ناشی از هر نقل و انتقال دقت کافی داشت که ممکن است حتی در شرايطی به بلوکه کردن وجوه، عدم عمل به تعهدات و ... از طريق فروشندگان بدلايل مختلف منجر گردد. دارنده کارت بايد شخصاً به مطالعه در اين زمينه پرداخته و در صورت بروز مشکلاتی از اين قبيل، زرین گیفت هيچگونه مسئوليتی در قبال اين عدم انجام تعهدات نداشته و قادر به جلوگيری از هيچ يک از فرايندهای پرداخت نمی باشد.

11. دارنده و استفاده کننده کارت خود را ملزم به رعایت شئونات اسلامی و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین الملل دانسته و در صورت تخلف و پیگرد قانونی در اثر سوء استفاده ، کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن را شخصاً برعهده می گیرد .

تمامی گیفت کارتهای ما از فروشگاهها و نمایندگان طرف قرارداد اپل آمریکا به صورت فیزیکی خریداری میشوند و صد در صد قانونی و معتبر میباشند و شما بدون نگرانی میتوانید آنها را خرید و شارژ نمایید. تمامی این کارتها دارای اسکن از کارت فیزیکی بوده و پس از خرید به شماره موبایل و ایمیل ثبت شده شما در هنگام خرید ارسال خواهد شد. با توجه به ازدیاد فروشنده های گیفت کارتهای غیر قانونی و دزدی همیشه از فروشنده خود اسکن درخواست نمایید و مراقب قیمتهای بیش از حد ارزان و غیرواقعی باشید.

گيفت کارت گيفت ويزا کارت گيفت آيتونز