قوانین فروش ویزا کارت1. گیفت کارت های فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی شود.

2. در حالت عادی ویزا کارت های ویزا بدون شارژ بوده و بنا به درخواست مشتری تا سقف 1000 دلار (ضرایب 5) شارژ میشود.

3. گیفت کارت های تراول ایزی برای مبالغ پایین تر از 30 دلار کارمزد کسر میکند و مشتری با آگاهی از این کارمزد اقدام به شارژ کارت میکند و در صورتی که پرداخت در سایتی به دلیل کسری موجودی انجام نگردید، زرین گیفت هیچگونه مسئولیتی را نسبت به این موضوع عهده دار نیست.(مبلغ کارمزد ممکن است در طول زمان تغییر نماید)

4. چنانچه پرداخت در سایتی بر پایه ارزی به غیر از دلار باشد (یورو، پوند، ...) مبلغی بعنوان کارمزد خرید از کارت بیشتر کسر می گردد که در هنگام شارژ توسط مشتری باید لحاظ گردد.

5. مدت اعتبار کارتهای گیفت 1 سال بعد از ثبت کارت می باشد.

6. نحوه ی فعال سازی گیفت کارت به صورت راهنما در داخل پاکت فروش وجود دارد و مشتری خود باید نسبت به فعال سازی کارت اقدام نماید.

7. چنانچه بنا به دلایلی کارت غیر فعال گردید، برای فعال سازی مشتری شخصا باید با شماره تماس پشتیبانی که بر روی کارت قید شده است تماس بگیرد و اقدام به فعال سازی مجدد نماید.

8. مشتری موظف است با توجه به راهنمای موجود به همراه کارت و با مراجعه به تارنمای اینترنتی زرین گیفت اقدام به شخصی سازی کارت خریداری شده به نام خود نماید. و در صورت عدم ورود اطلاعات و یا ورود اطلاعات اشتباه مسئولیت به عهده دارنده کارت می باشد.

9. مسئولیت هر گونه سو استفاده و یا افشای اطلاعات کارت که منجر به سو استفاده از کارت یا هزینه مبلغ موجودی کارت توسط شخص ثالث گردد به عهده خریدار کارت می باشد و زرین گیفت هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

10.کارت های ارائه شده در زرین گیفت براي اشخاص بالاي 18 سال ميباشد و با خرید محصولات زرین گیفت شما تاييد مينمائيد که بالاي 18 سال هستيد.

11.زرین گیفت ميتواند هر قسمتي از اين قوانین و مقررات را در هر موقع تغيير دهد. متن قوانین هميشه برروي سايت قابل مشاهده است. درصورتيکه در هر زماني با اين قوانین مخالف بوديد ميتوانيد دریافت خدمات از زرین گیفت را متوقف نمائید. زرین گیفت گاها براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم به شما ايميل هايي را ارسال ميکند. شما بدينوسيله موافقت خودرا با دريافت اينگونه ايميل ها اعلام ميداريد. انکار تعهد: زرین گیفت سرويس حاضر را به همان شکلي که هست و بدون هرگونه تعهدي ارائه ميکند. ما در مورد عدم قطع شدن سايت و خدمات، خالي از اشکال بودن آن ، رفع اشکالات يا تطابق آن با نيازهاي شما تعهدي نداريم.

12.كارت های ارائه شده در زرین گیفت يك جايگزين بصرفه و هوشمند براي حمل وجه نقد می باشد. شما مي توانيد تنها پولي را كه بر روي آن ذخيره كرده ايد خرج نماييد. استفاده کننده فقط مجاز به استفاده در مراکز مجاز پذیرش ویزا کارت می باشد. هرگونه تخلف از قوانین منجر به توقف ارائه خدمات به دارنده کارت می گردد. استفاده از کارت و کلیه حقوق و بهره برداری از آن متعلق به دارنده اصلی کارت که نام یا کد شناسایی وی در بانک اطلاعاتی زرین گیفت موجود می باشد است.

13.استفاده از کارتها و پذيرش آنها توسط وب سايتهای مختلف تابع قوانين اقتصادی ، سياسی و ... کشور مربوطه و موسسات و سایت های مالی و اعتباری واسطه می باشد. در نتيجه در هنگام استفاده از کارتها بايد به محدوديتها و خطرات ناشی از هر نقل و انتقال دقت کافی داشت که ممکن است حتی در شرايطی به بلوکه کردن وجوه، عدم عمل به تعهدات و ... از طريق فروشندگان بدلايل مختلف منجر گردد. دارنده کارت بايد شخصاً به مطالعه در اين زمينه پرداخته و در صورت بروز مشکلاتی از اين قبيل، زرین گیفت هيچگونه مسئوليتی در قبال اين عدم انجام تعهدات نداشته و قادر به جلوگيری از هيچ يک از فرايندهای پرداخت نمی باشد. وب سایت ها در قبول و یا رد کارتهای صادرشده مختار بوده و هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با عدم پذیرفته شدن کارتها متوجه زرین گیفت نخواهد بود .

14.دارنده و استفاده کننده کارت خود را ملزم به رعایت شئونات اسلامی و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین الملل دانسته و در صورت تخلف و پیگرد قانونی در اثر سوء استفاده ، کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن را شخصاً برعهده می گیرد .

15.ارائه تصویر کارت شناسایی برای تایید هویت مشتریان زرین گیفت الزامی می باشد. من با خرید ویزا کارت از زرین گیفت، می پذیرم که زرین گیفت در صورت بروز هر یک از موارد زیر هیچ مسئولیتی نخواهد داشت:

1. عدم امکان استفاده از کارت خریداری شده به صورت حضوری (با استفاده از دستگاه POS ، خرید آنلاین، تلفنی یا فرم کاغذی.
2.کسر شدن هر مبلغی از کارت یا هر کارمزد اضافی در هنگام انجام تراکنش ها.
3.عدم امکان دسترسی به پنل آنلاین جهت مشاهده موجودی و تراکنش ها.
4.هر گونه تغییر در محدودیت ها یا شرایط استفاده از کارت. در نتیجه در صورت بروز هر یک از موارد بالا، مسئولیت مربوطه به طور کامل بر عهده خریدار کارت یا شارژ بوده و پیگیری فقط از طریق شماره تلفن درج شده در پشت کارت که مربوط به کشور امارات است، به همین ترتیب خریدار حق هر گونه پی گیری یا درخواست دریافت معادل ریالی از زرین گیفت را از خود سلب می نماید.

تمامی گیفت کارتهای ما از فروشگاهها و نمایندگان طرف قرارداد اپل آمریکا به صورت فیزیکی خریداری میشوند و صد در صد قانونی و معتبر میباشند و شما بدون نگرانی میتوانید آنها را خرید و شارژ نمایید. تمامی این کارتها دارای اسکن از کارت فیزیکی بوده و پس از خرید به شماره موبایل و ایمیل ثبت شده شما در هنگام خرید ارسال خواهد شد. با توجه به ازدیاد فروشنده های گیفت کارتهای غیر قانونی و دزدی همیشه از فروشنده خود اسکن درخواست نمایید و مراقب قیمتهای بیش از حد ارزان و غیرواقعی باشید.

گيفت کارت گيفت ويزا کارت گيفت آيتونز