آموزش استفاده از کارت هدیه ویزا کارتگيفت ويزا کارت/ توصیه می‌شود قبل از استفاده از کارت هديه فرآیند ثبت ‌نام و شخصي‌سازي را به طور کامل انجام دهيد، تا از بروز اشکالات احتمالی در پرداخت‌های بین المللی جلوگیری شود . فرآیند ثبت‌ نام و شخصي‌سازي شامل دو مرحله است: تشکیل حساب کاربری ثبت نام و شخصي‌سازي کارت مراحل تشکیل حساب کاربری فقط برای بار اول انجام می‌شود. در صورتی که حساب كاربري تشكيل داده‌ايد به حساب خود وارد شويد و مراحل ثبت و شخصي‌سازي كارت جديد خودرا انجام دهيد.
تشكيل حساب كاربري به سایت eMoneyProducts.com وارد شويد. درصورتی که تا کنون در این سایت حساب کاربری نداشته اید، بر روی گزینه‌ی first time login کلیک كنيد.
ایمیل، نام و نام خانوادگی خود را (همان آدرس ایمیلی که در هنگام خرید کارت به فروشنده اعلام کرده‌اید) وارد كنيد، تا برای شما یک ایمیل تأییدیه ارسال شود. کارت شما بر اساس همین اطلاعات وارد شده شخصی سازی می‌گردد. لازم است از صحت کامل اطلاعات شخصی خود اطمینان حاصل کنید تا در صورت نیاز به تماس با پشتیبانی امکان احراز هویت و مالکیت شما بر کارت وجود داشته باشد. a. در ایمیل ارسال شده به شما ، بر روی لینک تأییدیه کلیک کنید (حتماً صفحه ایمیل خود و eMoney products را در همان مرورگر باز نمایید، تغییر مرورگر باعث غیرفعال شدن لینک می شود)در صفحه‌ی باز شده، پسوورد جدید خود را وارد كنيد. حال می-توانید وارد حساب كاربري خود شوید.وارد حساب كاربري خود در eMoney products شوید. در هنگام اولین ورود اطلاعات فردی خود را کامل کنید. تاریخ تولد خود را مطابق با پاسپورت و همچنین آدرس* و شماره موبایل ایران خود را وارد نمایید. *آدرسی که در این مرحله وارد می‌كنيد، همان billing address شما می‌باشد که در هنگام خرید به آن نیاز دارید. با توجه به محل صدور کارتها و حساسیت فعلی برخی از پذیرندگان جهانی بر روی کشور ایران پیشنهاد می‌شود که از یک آدرس در کشور امارات مانند زیر برای ثبت این قسمت استفاده کنید:
Country: United Arab Emirates
Address Line 1: sheikh Zayed Rd
Address Line 2 City: Dubai
State/Province: AE
Postal/Zip Code: 2023ثبت نام و شخصي‌سازي پس از تکمیل پروفایل، بر روی گزینه‌یa New Card Add کلیک كنيد. گزینه Use Card Serial Number را انتخاب نموده، شماره سریال 12 رقمی پشت کارت را وارد نمایید. و یک اسم مستعار در قسمت Name this card as برای کارتتان وارد نمایید. در صورت درخواست pin و یا شماره رمز، از رمز داخل پاکت استفاده کنیدبرای اینکه این کارت به نام شما شخصي‌سازي شود، در منوی نمایش داده شده، بر روی Personalize Now کلیک کنید. در صورت بستن این پنجره، برای دسترسی مجدد به این قسمت در بخش My Cards بر روی منوی More کلیک کرده و گزینه Personalize Card را انتخاب كنيد.


برای رجیستر شدن کارت اطلاعات پروفایل شما که در مرحله ی شماره 4 آنرا تکمیل کرده‌ايد نمایش داده می‌شود. بر روی Proceed کلیک کنید.


در صورتيكه كارت هديه شما خالي است گزینه Add Money فعال خواهد بود. كارت هديه را فقط يكبار مي‌توانيد شارژ كنيد. براي شارژ از ليست ووچرهاي صادر شده يك يا چند تا كه جمع مبلغ آنها بيش از 1000 دلار نباشد را انتخاب كنيد و بر روی گزینه Load selected vouchers in to Card کلیک کنید. وبسایت پیام موفقیت آمیز بودن شارژ کارت را به شما نشان می‌دهد. اكنون کارت شما آماده‌ی خرید از درگاه های ویزا است


تمامی گیفت کارتهای ما از فروشگاهها و نمایندگان طرف قرارداد اپل آمریکا به صورت فیزیکی خریداری میشوند و صد در صد قانونی و معتبر میباشند و شما بدون نگرانی میتوانید آنها را خرید و شارژ نمایید. تمامی این کارتها دارای اسکن از کارت فیزیکی بوده و پس از خرید به شماره موبایل و ایمیل ثبت شده شما در هنگام خرید ارسال خواهد شد. با توجه به ازدیاد فروشنده های گیفت کارتهای غیر قانونی و دزدی همیشه از فروشنده خود اسکن درخواست نمایید و مراقب قیمتهای بیش از حد ارزان و غیرواقعی باشید.

گيفت کارت گيفت ويزا کارت گيفت آيتونز